РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕБ-ПРОДУКТУ МЕДИЧНОГО СЕРВІСУ НА DJANGO: ДОСЯГНЕННЯ, ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО РОЗШИРЕННЯ - Наукові конференції

Вас вітає Інтернет конференція!

Вітаємо на нашому сайті

Рік заснування видання - 2011

РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕБ-ПРОДУКТУ МЕДИЧНОГО СЕРВІСУ НА DJANGO: ДОСЯГНЕННЯ, ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО РОЗШИРЕННЯ

31.05.2023 20:08

[1. Інформаційні системи і технології]

Автор: Зварич Андрій Ігорович, студент, Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу, Інститут інформаційних технологій, Івано-Франківськ; Бандура Вікторія Валеріївна, кандидат технічних наук, доцент, Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу, Інститут інформаційних технологій, Івано-Франківськ


ORCID:0000-0003-3143-0946 Viktoriya Bandura

У сучасній медичній індустрії роль технологій і веб-розробки стає все більш суттєвою. Одним з прогресивних інструментів, що забезпечить поліпшення комунікації між лікарями і пацієнтами, обмін інформацією та доступ до медичних послуг, є розробка веб-продукту медичного сервісу на Django. 

Однією з ключових переваг розробленого веб-продукту є можливість запису на прийом до лікаря через сайт, що спрощує процес планування та уникнення непотрібних затримок для пацієнтів. Крім того, система надає доступ до медичних даних пацієнта, що дозволяє швидко і зручно знайти необхідну інформацію для проведення медичного обстеження та лікування.

Реалізація обміну електронними документами та нагадування про призначення є ще однією важливою складовою даного веб-продукту. Це допомагає зберегти час та забезпечити вчасну інформацію про призначення лікаря, що сприяє покращенню процесу лікування та пацієнтського задоволення.

Особлива увага, яку робота приділяє безпеці та конфіденційності медичної інформації, заслуговує високої оцінки. Забезпечення дотримання норм і стандартів захисту даних у сфері охорони здоров’я є надзвичайно важливим аспектом, який необхідно врахувти при створенні медичних систем. Застосування Django в якості основної платформи для розробки веб-продукту є вдалим вибором, оскільки Django надає потужні функції для розробки надійних та масштабованих веб-додатків. 

Особлива увага приділена архітектурі системи та використанню бази даних, що дозволяє зберігати медичну інформацію пацієнтів, рецепти, записи на прийоми та інші важливі дані. Це допомагає забезпечити ефективне управління медичною інформацією та зручний доступ до неї.

Робота включає в себе використання сучасних технологій та засобів, таких як HTML, CSS, JavaScript і бібліотеки для реалізації динамічності та інтерактивності веб-сторінок. Це дозволило створити привабливий та функціональний веб-інтерфейс для користувачів.

Сервіс включає в себе недоліки, які спостерігаються у наявних медичних веб-сервісах, і пропонує рішення для їх вирішення. Враховуючи функціональні можливості Medics.ua, наш сервіс надає зручну систему запису до лікаря та консультації для пацієнтів. Порівнюючи з Ehealth.gov.ua, наш сервіс пропонує не лише створення електронної медичної картки, обмін медичною інформацією та отримання електронних рецептів, але й інтегровану систему управління медичною історією пацієнтів, яка дозволяє зручно зберігати та відстежувати дані про їх стан здоров'я. Порівнюючи з OKL.if.ua, наш сервіс не лише надає можливість пошуку лікарів та клінік, запису до лікаря та консультацій, але також пропонує інтегровану систему нагадувань про прийоми лікарів, сповіщень про результати аналізів та діагностики, а також можливість ведення електронного журналу здоров'я.

Таким чином, наш веб-продукт медичного сервісу на Django зводить до мінімуму недоліки існуючих сервісів, шляхом поєднання всіх їх функціональних можливостей у єдиному зручному інтерфейсі. Ми ставимо на передній план комфорт і задоволення потреб пацієнтів, надаючи їм повний спектр необхідних функцій і можливостей для зручного управління їх медичними потребами.

В роботі можуть бути деякі можливості для подальшого розширення та вдосконалення. Наприклад, можливість інтеграції з існуючими системами у сфері охорони здоров'я або розширення функціоналу, що дозволить лікарям та пацієнтам ще більш ефективно спілкуватися та обмінюватися інформацією. Також, важливо продовжити вдосконалення механізмів безпеки та конфіденційності, забезпечуючи повну відповідність нормам та стандартам охорони даних у сфері медицини.

Проєкт має великий потенціал для використання у медичній сфері, де вимагається зручна та ефективна система для обміну медичними даними та ведення електронної медичної документації.

Література

1.Django Documentation - офіційна документація Django Framework. Доступно на: https://docs.djangoproject.com/

2.Python Documentation - офіційна документація мови програмування Python. Доступно на: https://docs.python.org/

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License
допомога Знайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Конференції

Конференції 2023

Конференції 2022

Конференції 2021Міжнародна інтернет-конференція з економіки, інформаційних систем і технологій, психології та педагогіки

Наукова спільнота - інтернет конференції

:: LEX-LINE :: Юридична лінія

Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення