АНАЛІЗ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ПЕРЕВАГ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ STREAMLINE - Наукові конференції

Вас вітає Інтернет конференція!

Вітаємо на нашому сайті

Рік заснування видання - 2011

АНАЛІЗ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ПЕРЕВАГ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ STREAMLINE

31.03.2023 23:55

[2. Економічні науки]

Автор: Гаврилець Олександра Віталіївна, студент, Донецький національний університет імені Василя Стуса; Томчук Віктор Васильович, кандидат економічних наук, доцент, Донецький національний університет імені Василя Стуса


В нинішніх умовах функціонування підприємств особливо актуальним є використання правильних та продуктивних програмних рішень для покращення своїх бізнес-процесів. Не оминула ця діяльність і сферу збуту, Streamline - це провідна програма у світі управління ланцюгами поставок для малих, середніх та великих підприємств. Метою нашого дослідження є вивчення можливостей запропонованого продукту та його переваг над конкурентними пропозиціями.

Велика компанія зі штаб -квартирою в Нью -Йорку має понад 150 партнерів та понад 300 корпоративних клієнтів у всьому світі, включаючи США, Канаду та 28 інших країн. Ця програмна платформа, заснована на штучному інтелекті, допомагає виробникам, роздрібним торговцям та дистриб'юторам збільшити суму прибутку на 1-5 процентних пунктів [1].

Streamline дозволяє створювати та налаштовувати бізнес-процеси, а також керувати завданнями та проектами. Продукт включає інструменти для керування робочим процесом, планування та прогнозування завдань, спілкування з командою, моніторингу продуктивності та аналізу даних. 

Враховуючи універсальність та поширення програмного продукту, є актуальним питанням дослідження його переваг і недоліків в порівнянні з конкурентними програмами та додатками.

Asana - це інструмент для управління проектами, який дозволяє створювати задачі, планувати проекти та керувати виконанням робіт. Як і Streamline, Asana пропонує керування завданнями та процесами бізнесу. Однак, в порівнянні з Streamline, Asana має менше можливостей для аналітики та звітності.

Trello - це інструмент для управління проектами, який дозволяє створювати дошки та керувати завданнями у вигляді карток. Подібно до Streamline, Trello дозволяє керувати завданнями та процесами бізнесу. Однак, Streamline має більше можливостей для аналітики та звітності, а також може бути інтегрований з іншими системами.

Monday.com - це інструмент для управління проектами та комунікації в командах. Він надає можливість керувати завданнями, проектами та зберігати дані в одному місці. Як і Streamline, Monday.com дозволяє інтегруватися з іншими системами та надає аналітику та звітність. Однак, Streamline може бути більш гнучким в налаштуванні бізнес-процесів на замовлення.

У порівнянні з конкурентами, Streamline має більше можливостей для аналітики та звітності, що дозволяє приймати об'єктивні рішення на основі даних. Крім того, можливості Streamline для інтеграції з іншими системами та гнучкості в налаштуванні бізнес-процесів на замовлення роблять його більш привабливим для бізнесу  [2].

Варто перерахувати загальні можливості даного сервісу: streamline дозволяє клієнтам створювати завдання, призначати їх для конкретних співробітників, встановлювати терміни виконання та контролювати прогрес виконання; дозволяє клієнтам створювати проекти, встановлювати критерії успішності, призначати команду проекту та контролювати прогрес виконання; дозволяє клієнтам створювати список ресурсів (співробітників, обладнання тощо), призначати їх для завдань та проектів, контролювати доступність та використання ресурсів; дозволяє клієнтам зберігати та організовувати документи, встановлювати права доступу та контролювати версії документів; надає клієнтам звіти та статистику про виконання завдань та проектів, що дозволяє керівникам більш ефективно керувати ресурсами та процесами; продукт може бути інтегрований з іншими програмними продуктами та сервісами (наприклад, Microsoft Outlook, Dropbox, Google Drive тощо) [3].

Streamline може бути використаний в різних галузях бізнесу, включаючи IT, виробництво, логістику, фінанси та інші. Він дозволяє зменшити ручну роботу та покращити продуктивність, спрощуючи та автоматизуючи робочі процеси. Крім того, Streamline забезпечує централізоване керування завданнями та проектами, що дозволяє керівникам більш ефективно керувати ресурсами та контролювати робочі процеси.

Один з основних принципів розробки Streamline - це гнучкість та налаштовуваність. Клієнти можуть налаштувати систему під свої потреби та вимоги, що дозволяє розробити індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Streamline має декілька різновидів продукту, включаючи Cloud, On-Premises та Hybrid. Cloud версія розміщена на хмарних серверах Comindware та доступна з будь-якого місця з доступом до Інтернету. On-Premises версія розміщена на серверах клієнта та доступна з внутрішньої мережі. Hybrid версія поєднує можливості обох версій та дозволяє клієнту налаштовувати розміщення та доступ до системи.

У загальному, Streamline дозволяє компаніям автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси, підвищити продуктивність та ефективність, знизити ризики та забезпечити кращий контроль над процесами та ресурсами.

Таким чином, GMDH Streamline – це мрія малого і середнього бізнесу з прогнозування попиту. Якщо компанія, як часто це буває, занадто мала для величезної ERP-системи і досить велика, щоб відстежувати і прогнозувати попит і повторні замовлення, то це дійсно ідеальний інструмент. 

Він відмінно інтегрується з QuickBooks і в один клік готує регулярні звіти. Це економить тонну часу в порівнянні з ручним оновленням, але найважливішою перевагою цього продукту є його вартість, він безкоштовний, що в свою чергу робить його надзвичайно популярним серед сучасних компаній.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Офіційний веб-сайт Streamline [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.streamlinehq.com/

2. Відгуки користувачів про Streamline на G2 [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.g2.com/products/streamline/reviews

3. Обговорення Streamline на Reddit [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://chat.openai.com/chat

Creative Commons Attribution Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License
допомога Знайшли помилку? Виділіть помилковий текст мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Конференції

Конференції 2024

Конференції 2023

Конференції 2022

Конференції 2021Міжнародна інтернет-конференція з економіки, інформаційних систем і технологій, психології та педагогіки

Наукова спільнота - інтернет конференції

:: LEX-LINE :: Юридична лінія

Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення