Варіанти оплати

Увага! Попередні реквізити змінено! Внесено корективи в "МФО", "Банк отримувача" та "Розрахунковий рахунок".
Оплатити організаційний внесок за участь у конференції (опублікування on-line матеріалів) та виготовлення і надсилання збірника тез доповідей можна двома шляхами.Спосіб перший. Внесення оплати на картковий рахунок через відділення банку.

Реквізити для внесення платежу:

 1) Банк отримувача: ПАТ КБ ПриватБанк
 2) Код Банку (МФО): 305299
 3) Отримувач: Патряк Михайло Володимирович
 4) Код (ЄДРПОУ) отримувача:
(ідентифікаційний номер платника податків)


 5) Розрахунковий рахунок: 29244825509100
 6) Призначення платежу: Поповнення карткового рахунку 4149 4978 5961 9712 Патряк М.В. 

Для уникнення непорозумінь і гарантованого надходження коштів за участь в конференції просимо коректно зазначати реквізити при здійсненні оплати.

Внизу сторінки вкладено файл із вище зазначеними реквізитами (у форматі *.pdf), який можна, при необхідності, завантажити собі на ПК і роздрукувати.

Якщо кошти за конференцію надсилати з рахунку ПриватБанку, то їх потрібно перераховувати безпосередньо на картковий рахунок.


Спосіб другий. Внесення оплати з допомогою системи електронних платежів WebMoney.

Платіж необхідно здійснювати на електронний гаманець U798479806959. При здійсненні операції оплати необхідно вказати примітку до платежу: "Оргвнесок за участь в інтернет-конференції Прізвище Ін.". Протекцію не використовувати! Приблизний вигляд вікна операції оплати оргвнеску з допомогою програми WebMoney Keeper наведено тут.

Примітка! Платіж на електронний гаманець WebMoney можна здійснювати або з допомогою спеціальної програми WM Keeper, або ж з допомогою довільного терміналу електронних платежів (встановлюють у супермаркетах, офісах і т.д.).

Ċ
Михайло Патряк,
17 трав. 2017 р., 01:48