Часті запитання
Коли відбудеться наступна конференція?

Дата і тема проведення наступної конференції зазначена на сторінках Новини і Наступна конференція.

Чому вигідно брати участь саме у вашій інтернет-конференції?

Вартість участі у нашій інтернет-конференції співрозмірна з іншими, відомими на сьогоднішній день в Україні, аналогічними конференціями. Разом з тим ми пропонуємо ряд вагомих переваг:
  1. Ми дозволяємо публікування робіт з рисунками - це Вас не обмежує у висвітлені результатів досліджень!
  2. Ми дозволяємо публікування текстів доповідей довільної складності (включаючи формули, таблиці тощо) - це Вас не обмежує у висвітлені результатів досліджень!
  3. Ми пропонуємо вибір варіантів оплати оргвнеску за участь в конференції (можна скористатися електронним переводом на відповідний гаманець в системі WebMoney, не виходячи з дому) - це економить Ваш час.
  4. Ми пропонуємо готові файли-шаблони для оформлення тексту доповіді і заявки учасника конференції - це економить Ваш час та спрощує підготовку матеріалів для участі в конференції.
  5. Ми пропонуємо на вибір автора (авторів) замість підготовки файлу-заявки проходити on-line реєстрацію учасника конференції.
  6. Ми пропонуємо на своєму сайті після проведення конференції pdf-версію збірника тез доповідей (можливість вільного перегляду і завантаження) - це дозволить завжди мати "під рукою" усі матеріали наукових конференцій.

Які вимоги ставляться до оформлення тез доповідей?

Вимоги до оформлення тез доповідей сформульовано на сторінці Вимоги до оформлення.

Яка вартість опублікування тез доповідей у збірнику?

Вартість опублікування тез доповідей у збірнику та участі в інтернет-конференції зазначено на сторінці Вартість участі в конференції.

Як можна оплатити участь у конференції?

Оплатити оргвнесок за участь в інтернет-конференції можна двома шляхами: або внесення суми оплати на р/р, або переведення коштів на електронний гаманець. Детально способи оплати і відповідні реквізити наведено на сторінці Варіанти оплати.

Які напрями роботи конференції?

Напрями роботи чергової конференції зазначено на сторінці Наступна конференція.